Як Равлик за рахунок сокирянців розраховуються з дорогими адвокатами
IMG_2630

Останнім часом Василь Степанович Равлик, як фізична особа,  став учасником багатьох справ, що розглядаються у судах різних інстанцій. Причому, як правило, представляє його особисті інтереси Чернівецьке адвокатське об’єднання  «Поляк і партнери». Відомо, що не всі можуть собі дозволити скористатись послугами такого недешевого бюро.

Яким було здивування всіх,  коли з’ясувалось, що з бюджету Сокирянської об’єднаної громади перераховуються значні суми саме цьому адвокатському бюро. За що? Адже і сам Василь Степанович підтверджує, що в судових справах «Поляк» не надавала послуги міській раді.

Скоріш за  все,  жадібний Василь Равлик, навіть за особисте представництво в судах, розраховувався з чернівецькими спеціалістами бюджетними асигнуваннями. Причому,  оформлено все як «Аудит договорів по господарській діяльності». І це при тому, що в штаті Сокирянської ОТГ, затвердженого у жовтні 2018 року,  є посада спеціаліста І категорії-юристконсульта.

Як зазначається на єдиному веб-порталі  використання публічних коштів, Сокирянською міською радою укладено три договори на послуги адвокатського об’єднання «Поляк і партнери», а загальна вартість наданих послуг має сягнути 33 тис. грн.. Втім, до кінця року ця сума може зрости.

Міська рада поляк

Ось так, незважаючи ні на кого і ні  на що, свої забаганки посадовці відшкодовують за бюджетний кошт.