Як у Чернівецькій області будуть виплачувати пенсії під час карантину
1585126726_cb066d3389d19a0820f665a6071c4cf8

У Чернівецькій області в період карантину одержувачі пенсій не відчуватимуть проблем із отриманням своїх виплат, а всю інформацію можуть отримати дистанційно.

Про це повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів, слова якого цитує прес-служба відомства.

“Я звертаюся до жителів області: не панікувати! Жодних затримок із нарахуванням пенсійних виплат на Буковині не буде. Зміни роботи Пенсійного фонду у зв’язку з карантином стосуються лише в частині надання послуг безпосередньо в приміщеннях сервісних центрів – тимчасово на період карантину обмежено доступ до приміщень. Водночас, оформлення документів для отримання допомоги на поховання здійснюється невідкладно за особистим зверненням”, – повідомив посадовець.

За його словами, усі послуги – від отримання довідок і до подання заяви про призначення пенсії, рекомендують отримувати через веб-портал Пенсійного фонду.

Також інформацію, що не має конфіденційного характеру, можна отримати за номером гарячої лінії Чернівецького сервісного центру (0372) 51-40-70, або гарячих ліній в районних центрах, інформація про які розміщена за цим посиланням у розділі “Контакти”.