Як взаємодіятимуть громади та підприємства, установи, організації – діалог на Дністровській ГАЕС
72485940_2621018234624694_2477051366388793344_o

Днями на Дністровській ГАЕС відбувся тренінг-практикум із впровадження стратегічних підходів ПрАТ «Укргідроенерго» до розбудови партнерства та взаємодії з місцевими громадами. Про це повідомляє прес-служба Укргідроенерго.

У навчаннях взяли участь  в.о. голови райдержадміністрації Андрій Маркевич, сільські  голови, на території населених пунктів розташовані об’єкти Дністровського каскаду, працівники Дністровських ГАЕС та ГЕС. Мета стратегічного планування – розробити реалістичний план узгодженої взаємодії  та співпраці  із місцевими громадами. ПрАТ «Укргідроенерго», як підприємство державного сектора економіки, прагне врахувати інтереси кожної місцевої громади в рамках політики корпоративної соціальної відповідальності підприємства. Дане стратегічне планування  передбачає створення  спільного механізму взаємодії підприємств, на рівні філій, з місцевою громадою, представниками організацій громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування.

Відтак, в рамках перших практичних модулів обговорено впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах, прилеглих населених пунктах. Розглянуто основні проблеми територій та обговорено шляхи спільних дій для їх вирішення.