Якість харчування дітей Сокирянщини – головний акцент роботи влади
unnamed

Про здоровя дітей щоденно мають дбати батьки, вихователі та влада. Адже впродовж дня дошкільнята і школярі перебувають у  освітніх закладах, де і харчуються. Які ж продукти подають до столу малятам ? Про це днями говорили на нараді керівники районної влади.

Зокрема, Василь Васильович акцентував увагу на якості продуктів харчування, які завозяться до дитячих садочків та шкіл району компаніями-постачальниками. Він зазначив, що продукти, які використовуються для приготування їжі діткам, повинні бути свіжі, якісні, постачатись та зберігатись у спеціально визначених умовах, без порушення норм температурного режиму. Окрім того, зауважено на недопустимості фальсифікації традиційних молочних продуктів жирами рослинного походження. Відтак, за дорученням голови районної ради, найближчим часом буде сформовано відповідну робочу групу, яка здійснить перевірку навчальних закладів району на предмет відповідності продуктів харчування встановленим нормам.

На даний час на території району функціонує 16 закладів загальної середньої освіти, 3 загальноосвітніх навчальних заклади І-ІІІ ступенів, 11 навчально-виховних комплексів, на базі кожного є дошкільний підрозділ, а також 4 дошкільних навчальних заклади. До кожної із зазначених установ продукти харчування постачаються компанією, яка згідно чинного законодавства виграла тендер. Однак, Василь Козак зауважив, що якість продуктів також повинні  контролювати  керівництво  шкіл і відділ освіти районної державної адміністрації, оскільки здоров’я дітей має бути на першому місці за будь-яких умов. Голова районної ради наголосив на жорсткому контролі за якістю продуктів харчування, а також на персональній відповідальності кожного керівника за допущення фактів постачання дітям неякісних продуктів.

Фото ілюстративне.