Янголам у білих халатах присвячується: КНП “Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги”

Представники найгуманнішої і найблагороднішої у світі професії – медики. Як мовчазні ангели-охоронці вони завжди готові прийти на допомогу, виявляючи відданість своїй справі, ігноруючи особисті плани і проблеми, часто наражаючись на небезпеку і навіть ризикуючи власним життям. Це люди, які професійно і віддано роблять свою справу, тихо і без зайвого пафосу.

Сьогодні, в день, коли медична спільнота відзначає своє професійне свято, висловлюємо слова подяки та глибокої шани колективу комунального неприбуткового підприємства «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сокирянської районної ради. Дружній і злагоджений колектив установи представлений амбулаторіями загальної практики сімейної медицини та фельдшерсько-акушерськими пунктами в населених пунктах району. Це люди, які першими приходять на допомогу хворим. Очолює установу молодий сімейний лікар Анастасія Євстафіївна Заремська.

Низький уклін Вам, шановні медики, за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Нехай Ваша доброта і благородість вертаються Вам сторицею.