Юна Альонка Івасюк із Василівки – призер Всеукраїнського конкурсу виконавців струнно-смичкових інструментів

Івасюк Альона виборола ІV місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців струнно-смичкових інструментів імені Ф. Ганіцького в місті Кам’янець-Подільський. В журі були присутні викладачі з Чернівецького та Тернопільського музичних училищ.

Викладач Димитрюк Людмила Костянтинівна та концертмейстер Ковальчук Галина Степанівна, які готували Альону до конкурсу, доклали максимум зусиль для перемоги. 

Це знакова подія. Чому, спитаєте ви? Тому що саме цей конкурс – це перший крок Альони Івасюк у велике, складне і водночас цікаве професійне життя! Саме на цьому фестивалі відбулось таїнство, якась хімія, яку можливо лише відчути на астральному рівні, саме тут, під час виступу на сцені, стало зрозуміло, що той талант і духовна сила, які дав Альоні Господь і які вона вирішила розвивати, навчаючись у провідних викладачів музичного училища!

Про цю дівчину ми ще почуємо! Сподіваємось, що ім’ям Альони Івасюк, відомої скрипальки, буде пишатись вся Сокирянщина і село Василівка, де мешкає зараз талановита родина Івасюків!

Вітаємо Альонку із прекрасним результатом. Не зупиняйся на досягнутому, впевнено йди до своєї мрії. Нехай твоїм талантом втішається сім’я, родина та вся Україна.

За матеріалами публікації на сайті “Новодністровськ.info”