Юні волейболісти Сокирянщини плідно провели вихідні на березі моря
загружено

З 22 по 25 червня в місті Скадовськ, що на Херсонщині, відбувся фінал Всеукраїнських спортивних змагань під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з волейболу серед дівчат та юнаків 2004-2005 років народження. У турнірах взяли участь 24 команди з 18 областей України. Буковинський край в цьому році представляли вихованці Сокирянської ДЮСШ.

Організатори такого масштабного  заходу  подбали про забезпечення юних спортсменів триразовим харчуванням, ночівлею у місцевому готелі. Чотири незабутніх дні провели наші дітки на змаганнях найвищого рівня, і хоча дістатися призерів юним представникам Сокирянщини ще не вистачило майстерності (дівчатка посіли восьме місце, а хлопчики замкнули чільну десятку), дітки отримали неоціненний досвід змагань такого рівня, океан спілкувань з однолітками з усієї України та безмежну любов та теплоту Чорного моря.

Склад команди хлопчиків: Кобаліс Володимир, Калим Олександр, Дем’янчук Вадим з Вітрянки, Подгорний Іван, Янчак Давид, Маленький Владислав, Бєдний Назар з Білоусівки, та Іващук Ярослав, Добровольський Олександр з Вашківців; (тренер Владислав Черней).

Команду дівчаток представляли: Пошак Іванна, Проданюк Вероніка, Демчук Ольга, Мідріган Дар’я, Самараш Тетяна, Ленькова Ксенія з Білоусівки, Хрептієвська Вікторія, Цура Анастасія з Вітрянки та Хібовська Кароліна з Михалкового (тренер Дмитро Підгорний).

Окрема подяка керівникам, які допомогли в організації поїздки:

голові ЧТО ГО «ВФСТ»КОЛОС» Івасюку Петру, Білоусівському сільському голові Олександру  Швецюта керівництву  Сокирянської РДА  – Петру Бескупському,  Сокирянської районної ради – Василю Козаку.

Голова Сокирянської  ГО « ВФСТ» КОЛОС»                  Владислав Черней