З 22 лютого, заклади освіти Сокирянської територіальної громади працюватимуть у звичному режимі
IMG_5531

За даними відділу освіти Сокирянської міської ради рівень захворюваності учнів в закладах освіти не перевищує встановлених граничних меж. Відтак, в понеділок, 22 лютого, діти сядуть за парти,  із дотриманням встановлених  санітарно – епідеміологічних норм.

Днями, Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до правил карантину через COVID-19, зокрема, і щодо роботи закладів освіти. З 24 лютого 2021 року на території України встановлюється “жовтий” рівень епідемічної небезпеки з окремими обмеженнями для закладів освіти. Водночас у регіонах, де буде встановлено “червоний” рівень, здобувачам буде заборонено відвідувати заклади освіти, окрім дитсадків, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів шкіл.

Норми “жовтого” рівня епідемічної небезпеки передбачають заборону:

відвідувати заклади освіти здобувачами, якщо на самоізоляції, через контакт з пацієнтом із підтвердженим COVID-19, перебуває більш як 50% здобувачів та персоналу закладу;

проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).