З нагоди 79-ої річниці утворення Сокирянського району відбулося урочисте покладання квітів до Братської могили та монумента героям-односельцям

Сьогодні з нагоди 79-ої річниці утворення Сокирянського району відбулося урочисте покладання квітів до Братської могили та монумента героям-односельцям. У глибокій шані та повазі свої голови схилили керівники Сокирянської районної ради та районної державної адміністрації, депутати обласної ради, ветерани краю, представники трудових колективів та  громадськості.

Історія нашого краю сягає своїм корінням прадавніх часів, коли на берегах Дністра з’явилися групи первісних мисливців, озброєних крем’яними знаряддями, саме ж утворення району датується 11 листопада 1940 року.

Нині Сокирянщина – аграрно-промисловий край. Сільськогосподарське виробництво спеціалізується на садівництві, вирощуванні зернових, овочевих та кормових культур. Промисловість району формується і розвивається в галузях електроенергетики, машинобудування, добувної та переробної промисловості.  Але все це було б неможливо без неймовірно працьовитих людей, які проживають на теренах нашої багатої землі.