З нагоди Дня Соборності України керівники району вшанували пам’ять загиблого Героя АТО Степана Загребельного

Історія українського народу містить чимало героїчних сторінок, прикладів його перемог і драматичних подій. Та є дати, які стали вирішальними та доленосними у житті та розвитку нашої державності. Однією з таких є проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Це була потужна спроба побудувати українську державність, не зважаючи на усі складнощі й протиріччя того непростого періоду. Цій даті судилося не лише змінити історичну долю, а стати основою для відродження сучасної незалежної соборної України.

Щороку вся Україна, 22 січня,  відзначає День Соборності, в основі якого віра в єдину державу. Цей важливий день дозволяє кожному з нас відчути себе частиною української історичної спільноти. А для майбутніх поколінь – це могутнє джерело національної стійкості, вірності традиціям та цінностям українського народу.

Нині Україна знову бореться за свою соборність. Саме в ці пам’ятні дні ми згадуємо п’яту річницю героїчному подвигу «кіборгів», захисників донецького аеропорту, пекельні дні коли вони виходили нам «велику землю».

Сьогодні, 22 січня, в рамках заходів з нагоди 101 річниці проголошення Акту Злуки, в.о. голови райдержадміністрації Андрій Маркевич, керуючий справами районної ради Сергій Горн, комісар Сокирянського районного військового комісаріату Олександр Гладкий, учасники антитерористичної операції  поклали квіти на могилу загиблого героя АТО, коболчинця Степана Загребельного. Пише сайт Сокирянської РДА.

Пам’ять про тих, хто віддав життя заради цілісності і незалежності України навіки  житиме в наших серцях. Не маємо права забути героїв, не маємо права здатися. Україна буде соборною і незалежною!