З першого квітня вилов риби обмежено

Відповідно до наказу Чернівецької обласної рибоохоронної служби квітень, травень, червень 2014 року оголошено місяцями нерестової заборони.  Відтак  на Дністровському водосховищі  з  1 квітня по 10 червня  заборонено любительський та спортивний вилов водних біоресурсів, а  з  1 квітня по 30 червня – промислову риболовлю. Крім того, з 1 квітня по 30 червня  заборонено і вилов річкового рака.

Як виняток, в нерестовий період 2014 року  дозволено любительське рибальство однією вудкою з поплавковою або донною вудкою з одним гачком чи спінінгом з берега на спеціально відведених Чернівцірибоохороною ділянках водойм. На Сокирянщині нормами встановлено три таких ділянки:

– від водозабірної споруди в адміністративних межах села  Кормань, 1500 м вверх по течії;
– урочище “Вишнева” в адміністративних межах с. Ломачинці;
– від 500- метрової охоронної зони дамби Дністровської ГЕС вгору за течією, в адміністративних межах м. Новодністровськ.

Крім того,  впродовж трьох місяців обмежено пересування водоймами на плавзасобах,  проведення у рибогосподарських водних об’єктах Чернівецької області та в їх прибережних захисних смугах днопоглиблювальних, вибухових, бурових, сейсмологічних робіт, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші та інших робіт, що можуть негативно впливати на проходження нересту водних біоресурсів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 3 =