З початку року податківці Сокирянщини зареєстрували 496 нових платників податків
logo_sfs_og

Станом на 1 листопада 2017 року кількість зареєстрованих суб’єктів господарської діяльності по Сокирянській ОДПІ складає 4359 осіб, з яких 1222 юридичних осіб та 3137 фізичних осіб – підприємців.

Зокрема, за 10 місяців нинішнього року в Сокирянській ОДПІ зареєстровано 496 господарських одиниці, в тому числі 44 юридичних осіб та 452 фізичних осіб – підприємців. Торік загальна кількість зареєстрованих суб’єктів господарської діяльності склала 208 осіб.

Найпопулярнішою адміністративною послугою  –  видачею реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду) цього року скористалися 4142 осіб, торік –  1233 особи.

Загалом, від початку року платники отримали 9496 адміністративних послуг.

З повним переліком всіх послуг, зразками бланків та зразками заповнених заяв на отримання адміністративних послуг, телефонами для довідок ЦОП, платники податків мають можливість ознайомитись на інформаційних стендах безпосередньо приміщенні ЦОП. А також на офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» у розділі «Центри обслуговування платників». Про це повідомили у Сокирянській ОДПІ.