З початку року промисловими підприємствами Сокирянщини реалізовано промислової продукції на суму 1102,7 мільйони гривень
1458999932_statistika

З інформацією відділу соціально – економічного розвитку райдержадміністрації за січень – серпень 2017 року промисловими підприємствами району  реалізовано  промислової продукції на суму 1102,7 млн. грн., що складає 119,0% аналогічного періоду минулого року.

У структурі реалізації добувна промисловість складає 3,3 млн. грн., частка реалізованої продукції переробної  промисловості становить  12,5 млн. грн., у постачанні електроенергії обсяг реалізованої продукції становить 1084,9 млн. грн. або 98,4% загального районного обсягу промислової продукції. У зборі, очищенні та постачанні води обсяг реалізованої продукції становить 1,9 млн. грн. Дещо скоротили виробництво та реалізацію продукціїДП «Сокирянське лісове господарство» та ТзДВ «Сокирянський машинобудівний завод», оскільки працюють в основному на замовлення продукції.

Підприємством виправної колонії №67, основними видами продукції якого являється камінь стіновий за звітній період вироблено 2,4 тис. м. куб. та пісок будівельний – 8,0 тис. тонн, реалізовано товарної продукції на суму 3,6 млн. гривень.

Як наголошують у відділів лбсяг реалізованої промислової продукції, безперечно, є основним економічним результатом фінансово-господарської діяльності промислових підприємств району. Це показник, що характеризує загальні результати економічної діяльності підприємства і є основним джерелом надходження фінансових ресурсів і грошових коштів.