З початку року сільськогосподарські підприємства Сокирянщини надали матеріальну допомогу на суму понад 1 мільйон 800 тисяч гривень
Champion-Cares-Hands-copy

Окрім обробітку землі та вирощування гарних врожаїв сільськогосподарські підприємства району не стоять осторонь проблем жителів Сокирянщини. Більшість з них  постійно відгукуються на звернення та допомагають соціально незахищеним верствам населення, підтримують учасників АТО та членів їх родин, дбають про розвиток освіти, культури, стабільне функціонування закладів охорони здоров’я.

Так, з початку поточного року 5 агроформувань району надали допомогу на загальну суму 1 мільйон 867 тисяч гривень. Зокрема на заклади освіти, культури, медицини – 711 тисяч гривень, на здійснення ремонту доріг – 34 тисячі гривень, благодійна допомога соціально незахищеним верствам населення – 16,3 тисячі гривень, на підтримку та вирішення проблем родин учасників АТО – 18 тисяч гривень тощо. Слід  зазначити, що близько 90% зазначеної суми допомоги надали підприємства корпорації «Сварог Вест Груп» та її благодійний фонд «Зміцнення громад».