За дорученням Василя Козака розпочато ремонт однієї з найпроблемніших у місті Сокиряни вулиці
Днями, за дорученням Сокирянського міського голови Василя Козака, розпочато роботи з ремонту провулку, який сполучає вулиці Покровську та Каштанову в місті Сокиряни. «Провулок межує з навчальним закладом, але пройти по ньому без шкоди для здоров’я – це велика майстерність» – зауважує Сокирянський міський голова Василь Козак. «Не розумію як можна було допустити, щоб таким шляхом щодня до школи ходили діти, або люди похилого віку» – додав він.
Відтак, за рахунок коштів місцевого бюджету, провулок, який межує з Сокирянської гімназією, буде повністю відремонтовано та облаштовано тротуарною плиткою так, щоб було зручно і комфортно ходити дітям і дорослим.
Наразі, фахівцями підрядної організації знято залишки асфальтового покриття дороги, завезено будівельні матеріали та плитку. Розпочато роботи з облаштування містка, під який колись протікала місцева річка, а в період дощів з господарських угідь, які розташовані вище, сходили стічні води, що унеможливлювало вільне пересування. Його укріпили та підняли на рівень вище. Окрім того, відновлено освітлення вулиці, по якій в темну пору доби було досить проблемно пересуватись.
За словами підрядників, за сприятливих погодних умов, до кінця поточного року ремонтні роботи буде завершено.