За кошти фонду регіонального розвитку у районі ремонтуватимуть навчальні заклади, в ОТГ – парк, а в Новодністровську фінансування спрямують на індустріальний парк
1235-650x400

15 проектів Чернівецької області погодили на фінансування у 2018 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Про це повідомила прес-служба Чернівецької ОДА.

За результатами засідання комісії прийняли рішення про включення до проекту розпорядження Кабінету Міністрів України 15 проектів на загальну суму 32,7 млн. грн, що фінансуватимуться у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Серед них –  і об’єкти соціальної сфери Сокирянщини.

Зокрема, у цьому році заплановано здійснити капітальний ремонт Грубнянської ЗОШ І-ІІІ ст. У навчальному закладі впроваджуватимуть енергозберігаючі системи. Також у списку – капітальний ремонт Шебутинецького НВК.

Щодо Сокирянської ОТГ, то із держбюджету виділять кошти на реконструкцію міського парку відпочинку. Упорядкування цієї території жителі міста чекають вже довго, адже на зону відпочинку страшно і поглянути. Скрізь порослі, сміття та безлад. Тож будемо розраховувати, що міські чиновники дотримають свого слова і приведуть парк у належний, достойний, європейський вигляд.

За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку також будуватимуть мережі водопостачання, водовідведення та зливових стоків до індустріального парку у місті Новодністровськ.