За кращі публікації в газеті “Буковина” нагородили члена НСЖУ, фахівця зі зв’язків з громадськістю філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» – Інну Гончар
4 червня понад два десятки поважних майстрів слова – представників-ветеранів первинних осередків НСЖУ області – традиційно зустрілися із секретаріатом Чернівецької обласної організації у стінах найдавнішої у краї газети «Буковина».
Буковинські ветерани журналістики, які працювали, а декотрі й досі наполегливо творять засоби масової інформації, активно ділилися багаторічним досвідом й розповідали, як своїми матеріалами домагалися справедливості у суспільстві, а когорту професіоналів щиро вітали голова обласної організації НСЖУ Володимир Бобер та головний редактор газети «Буковина» Анатолій Ісак.
Серед журналістів-членів НСЖУ, які брали участь та перемогли у творчому конкурсі імені Анатолія Масловського «Кращі публікації в газеті «Буковина» дипломом від редакції «Буковини» та обласної організації НСЖУ відзначено фахівця зі зв’язків з громадськістю філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Інну Гончар – за низку змістовних матеріалів про Дністровську ГАЕС. Прикметно, що ця нагорода дуже важлива для І. М. Гончар, адже отримана у рік 10-річчя творчості у Національній спілці журналістів України.