За результатами ЗНО Сокирянська школа №1 – 6-та в області, Новодністровська гімназія – 7-ма, а інші навчальні заклади району – після першої десятки
630_360_1531307061-2314

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Чернівецької області, що посіли найвищі місця  серед шкіл України за підсумками ЗНО 2019.

У якості вихідних даних для укладання позицій загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2019 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Відтак найкращою на Чернівеччині визнано Новоселицьку гімназію. До першої десятки з нашого регіону потрапила лише Сокирянська школа №1 та Новодністровська гімназія, ці навчальні заклади посіли 6-те та 7-ме місця відповідно, а їх випускники отримали в середньому 156 балів під час зовнішнього незалежного оцінювання.

Сокирянська гімназія цього року опинилась на 13-му рядку загальнообласного рейтингу.

Рейтинг

До числа кращих п’ятидесяти навчальних закладів області у 2019 році потрапили школи сіл Василівка, Кормань та Ломачинці.

Детальніше з рейтингом навчальних закладів Чернівецької області можна ознайомитися за посиланням https://osvita.ua/school/rating/65366/