Заклад освіти № 1 міста Сокиряни за чисте довкілля!

Колектив Закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 1 міста Сокиряни з нетерпінням чекав приходу весни. Березень та квітень 2021 року подарував всім не тільки посмішку весняного сонечка, теплоту та аромат весни, а й можливість покращити благоустрій нашої пришкільної території.

У рамках проведення місячника санітарної очистки, озеленення та благоустрою території закладів освіти, яке проходить за розпорядженням Сокирянського міського голови Василя Козака та щорічної Всеукраїнської акції  «За чисте довкілля!», колектив Закладу освіти долучився до озеленення та облаштування пришкільної території, на якій  під променями сонячного світла красуються туї, спіреї, свої коси розпустили верби, на цвітіння чекають кущі гібіскуса.

Адміністрація закладу дякує всім, хто долучився до Всеукраїнської акції, а також висловлюють подяку начальнику Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василю Борисовичу Гончару та директору державного підприємства «Сокирянське лісове господарство» Олександру Дмитровичу Чебану за допомогу саджанцями дерев та кущів!

Долучаймось до акції і дбаймо про збереження та збільшення зон зелених насаджень РАЗОМ!

Олеся ЯНЧАК