Залізничники вимагають у Порошенка звільнити міністра Бурбака

Представники Ради ветеранів та Ради профспілок залізничного транспорту звернулися до президента Петра Порошенка з проханням негайно звільнити з посад генерального директора “Укрзалізниці”Б.Остапюка, першого заступника генерального директора “Укрзалізниці”М.Бланка, директора ДП “Укрзалізпостач” О.Лозинського, міністра інфраструктури М.Бурбака, першого заступника міністра інфраструктури А.Пінкаса, а також ініціювати слідство стосовно цих осіб.

Про це повідомляється у листі залізничників, який опублікували на сайті газети “Дзеркало тижня”.

Вказаних посадовців вимагають звільнити через повний розвал роботи “Укрзалізниці”, службові зловживання, здачу сепаратистам і знищення Донецької залізниці, а також провал підготовки країни до зими.

Зокрема, залізничники заявили, що “лише за півроку на межу знищення привели дії нинішнього керівництва “Укрзалізниці” та Міністерства інфраструктури — Б.Остапюка, М.Бланка, О.Лозинського та міністра інфраструктури М.Бурбака”.

“До управління транспортом прийшли люди, що поєднують некомпетентність, користолюбство, ненаситну жадібність, непорядність, чванство. Вони не просто не знають галузі. Це можна виправити, якби вони працювали на країну, а не на свою кишеню та своїх господарів. Але це — мародери, що прийшли тимчасово і ненавидять залізницю та залізничників. Вони спішно грабують і нищать залізничний транспорт та поспішають втекти. Для початку — в депутати”, – йдеться у листі.

“М.Бурбак і Б.Остапюк, приїжджаючи на Донбас зі свитою та журналістами, імітували активність фарбуванням дахів у патріотичні кольори, позуванням для ТБ. Патріотичною балаканиною М.Бурбака і М.Бланка в ЗМІ та соцмережах відволікалася увага від злочинних махінацій керівництва УЗ з “ДНР”—”ЛНР”, котрі взяли залізницю під свій контроль”, – пишуть залізничники

“М.Бурбак, Б.Остапюк, М.Бланк зрадницьки кинули напризволяще десятки тисяч залізничників. З їхньої вини тисячі залізничників Донецької залізниці були змушені виїхати з країни. З їхньої вини тисячі залізничників Донецької залізниці, що лишилися вдома, аби прогодувати родини, під загрозою звільнення за прогули і безробіття змушені підкоритися “міністерству транспорту ДНР” і працювати на них”, – йдеться у листі.

“З вини М.Бурбака, Б.Остапюка, М.Бланка інфраструктурні втрати Донецької залізниці та всієї УЗ — величезні, а за низкою позицій — непоправні”, – пишуть залізничники.

Повідомляє Молодий Буковинець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + = 5