Заробітна плата лісівників Сокирянщини продовжує зростати
95192-1-large-b9

У державному підприємстві «Сокирянське лісове господарство» після карантинних обмежень поступово відновлюється виробництво. Так, у вересні та загалом у третьому кварталі фіксувався ріст основних показників, у порівнянні з попередніми періодами року.

Станом на перше жовтня чистий дохід від реалізації виробленої продукції сягнув  44 мільйонів гривень. Як результат, – збільшення находжень до кошторисів, як місцевого, так і державного.  За 9 місяців Сокирянське лісове господарство  внесло  до загальноукраїнського  бюджету податків та обов’язкових платежів в сумі 9 млн. 280 тис. грн.. В той же час, місцеві скарбниці  поповнились платежами лісівників на 5 млн. 765 тис. грн.. Крім того, єдиного соціального внеску перераховано  майже 5 млн. грн.

При цьому на підприємстві виплачуються премії, надбавки, доплати за вислугу років, виплати за складність та напруженість, одноразові матеріальні виплати, у тому числі, й допомога на оздоровлення.

«Своєчасна виплата заробітної плати, її підвищення та забезпечення зростання доходів працівників є найважливішими з-поміж виробничих питань Сокирянського лісового господарства. Нині ми гордимося, що оплата праці лісівників Сокирянщини є однією з найбільших в області  і сягнула більше 10 тис. грн. Втім, це не межа, плануємо активно продовжувати роботу в цьому напрямку», – зазначив директор ДП Сокирянське лісове господарство» Олександр ЧЕБАН.

Пресслужба ДП «Сокирянське лісове господарство»