Засіваючи на добро, жителі Сокирянщини зафестивалили на щорічному святі «Від Різдва Христового до Йордану» (ФОТО)

Веселі посмішки, піднесений настрій, найщиріші побажання супроводжували жителів нашого району на щорічному фольклорно-етнографічному святі традиційних зимових звичаїв та обрядів «Від Різдва Христового до Йордану». Щедрувальні колективи краю приймав райцентр, що гостинно зібрав усіх краян біля новозбудованого Палацу культури.

Відсвяткувати разом приїхало чимало гостей із всього району. Підтримуючи улюблені колективи, люди співали, танцювали та голосно аплодували.

Привітали краян зі святами голова райдержадміністрації Петро Бескупський та голова районної ради Василь Козак. Усі посадовці бажали землякам добробуту, здоров’я, процвітання та гарного настрою.

Розпочали концерт парадом Дідів Морозів та Снігуроньок, а також щедрувальних та маланкових колективів. Сучасні та старовинні колядки піднімалися увись триголоссям народного співу. Автентичні костюми, оригінальні привітання та запальний музичний супровід полонили увагу присутніх. На  завершення свята глядачі мали можливість побачити жартівливі сценки, танці та пісні маланкувальників району.

Надзвичайно різнобарвною була виставка «Новорічно-Різдвяна феєрія». На ній майстри із населених пунктів Сокирянщини представляли Різдвяні вертепи та витвори мистецтва. Виставка ще раз підтвердила, що жителі нашого району – це люди щедрої душі, талановиті, щирі та гостинні.

Веселі щедрівки та колядки, запальні танці маланкувальників, проникливі слова віншувань зігрівали серця та душі прихильників традицій нашого краю. Всіх учасників дійства нагородили почесними грамотами та смачною колядою.

Фестиваль пройшов, та емоції, якими наповнилися глядачі та учасники ще довго не вщухнуть. Як чудово, що саме таке зустрічі об’єднують нас та дарують віру у світле майбутнє!

А свято таке масове і всенародне дійсно засвідчило, що традиції наших дідусів і бабусь надійно зберігаються і примножуються. Щедро засіваючи цей бурхливий час зерном добра і сердечності!