Засуджені Сокирянської виправної колонії отримали Новорічні подарунки
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Традиційно, напередодні святкування новорічних і різдвяних свят, засуджених державної установи «Сокирянська виправна колонія (№67)» відвідали чинці на чолі з настоятелем Святовознесенського Банченського чоловічого монастиря, Єпископом Лонгіном – в миру Михаїлом Жаром та дитячий хор чоловічого монастиря. Даний візит для засуджених виправного закладу вже котрий рік поспіль порадував засуджених новорічними подарунками та гарними різдвяними колядками.

Під час вручення подарунків звучали різдвяні колядки, новорічні привітання у виконанні дитячого хору. Після кожної пісні чи вірша – море овацій та аплодисментів.

Владика звернувся до всіх присутніх в залі з словом божим та новорічними привітаннями. Побажав всім міцного здоров’я, миру та божого благословення.

Засуджені щиро подякували Владиці та всім ченцям монастиря і діткам хору за свято, яке вони приносять в душі своїм відвідуванням. В свою чергу засуджені установи заздалегідь підготувалися до приїзду гостей, змайструвавши своїми руками сувеніри для діточок, які потім самі ж їм і роздали.

В завершенні даного дійства слова вдячності гостям, а також привітання з Новим роком та Різдвом Христовим засудженим прозвучали і від начальника установи полковника внутрішньої служби Геннадія Миколайовича Мартинюка.

В православному храмі відбувся святковий молебень.

На даному заході були також присутні представники органів місцевого самоврядування – голова районної державної адміністрації Безкубський Петро Петрович, голова районної ради Козак Василь Васильович, міський голова Равлик Василь Степанович та інші представники громадськості міста.

Слід відмітити, що багато засуджених після таких відвідувань переосмислюють своє життя, змінюють погляди і відповідно свою поведінку на краще.