Завдяки мобілізації фінансових ресурсів бюджетники Сокирянщини вчасно отримали зарплатню в жовтні нинішнього року
chim-spetsialnist-laquofinansi-i-kreditraquo-krashche-nizh-laquobukhgalterskiy-o_img001

На виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетної сфери Сокирянського району за 10 місяців 2019 року спрямовано коштів у сумі 128 млн. 910 тис. грн. при уточнених планових показниках153 млн. 128 тис. грн.. (84,2%).

Впродовж цього року всі наявні залишки на початок року , а це  більше 4 млн.грн.  та кошти від перевиконання доходної частини районного бюджету та сільських бюджетів, а це 5 млн.290 тис.грн. були спрямовані, в першу чергу, на забезпечення заробітної плати  працівникам бюджетної сфери та розрахунки за енергоносії.

Завдяки проведеним заходам виплачена заробітна плата за жовтень  цього року всім працівникам бюджетних установ району. Разом з тим, незабезпеченість в коштах на виплату заробітної плати з нарахуваннями виникає на листопад-грудень і складає в загальному більше 7 млн.грн.., у тому числі, по районному бюджету по галузях: освіти –  4 млн. 566 тис. грн.., соціальному захисту – 288 тис. грн., охороні здоров’я (медична субвенція) – 1 млн.493 тис. грн., Разом з тим, є дефіцит фінансів на оплату праці і по сільських бюджетах, а це   295 тис. грн. Найбільша сума становить по Кулішівській сільській раді  – 83 тис. грн.., по Братанівській– 70 тис. грн., Вітрянській – 47 тис. грн..