Завітайте на виставку робіт юного художника Андрія Савчука!

Талановитий, здібний та працелюбний саме так характеризували Андрія Савчука викладачі Сокирянської районної художньої школи. І кожен, хто завітав до  історичного музею, міг на власні очі переконатись, що це так. Напередодні Дня художника Андрій Савчук вперше у своєму житті презентував цілу  виставку своїх робіт. Пейзажі, портрети, композиції, виконані Андрієм в різних техніках, висвічували теплом і добротою. Сам Андрій, презентуючи свої роботи, щонайперше подякував своїм викладачам Валентині Яровій та Ларисі Скаженюк за те, що повірили в нього і доклали максимум зусиль для розвитку таланту.

За словами юного художника, почав він малювати досить в ранньому віці, причому дитячі картинки розмальовував одним кольором. Наразі в другому класі гімназії вступив до художньої школи.

Ця яскрава виставка  була неповною, адже одна з робіт Андрія Савчука помандрувала в далеку Японію. Голова Сокирянської районної ради Василь Козак, у  свою чергу,  пообіцяв що районна влада і надалі сприятиме розвитку обдарованої молоді Сокирянщини, а керівників школи та відділу культури попросив підготувати всі необхідні документи для присвоєння Андрію Савчуку іменної стипендії.

Наразі всі бажаючі зможуть помилуватись роботами талановитого юнака в Сокирянськмоу історичному музеї, а згодом –  і в холі Сокирянської районної ради.