Зеленський розповів про проплачені пікети, коментуючи перекриття в Хотині
1594215922_0819

Президент України Володимир Зеленський відреагував на пікет із перекриттям траси у селі Атаки Хотинського району.

Як передає кореспондент molbuk.ua, президент, відповідаючи на запитання журналіста про пікет на Хотинщині, згадав про акції протесту, які фінансуються різними політичними персонами.

“Да, я знаю. Дійсно є декілька таких моментів у державі. У нас щодня відбуваються 30-40 різних акцій. Ви знаєте цих людей, в яких є кошти. Вони заробили, чесно кажучи, вкрали у народу України, у нашої держави. Вкрали, крали за останні 5 років. І зараз витрачають на акції, різні акції”, – сказав президент.

Водночас посадовець уточнив, що “є різні акції”: “є дійсно від серця, але є, на жаль, багато політичних акцій”.

“В принципі, для них вони не дорогі ці акції”, – сказав Зеленський.

На уточнююче запитання, чи акція в селі Атаки є проплаченою, президент відповів:

“Я не знаю. Я можу вам тільки з часом сказати, які акції в нас проплачені, а які ні. І я ніколи не кажу в пресі, хто з політичних діячів витрачає кошти на ті чи інші акції”, – додав президент.

Як відомо, на трасі в селі Атаки Хотинського району пікетувальники уже кілька днів перекривають дорогу. Такими діями вони висловлюють своє обурення через наміри влади створити новий Дністровський район з центром у Кельменцях. Учасники акції протесту вимагають, аби адміністративним центром нового укрупненого району стало місто Хотин.

Джерело: https://molbuk.ua/chernovtsy_news/202573-zelenskyy-rozpoviv-pro-proplacheni-pikety-komentuyuchy-perekryttya-v-khotyni.html