Журналісти краю відвідали Сокирянщину

Днями чисельний десант представників засобів масової інформації Чернівеччини побував на Сокирянщині.  У нашому 204 виборчому окрузі – найбільше претендентів на крісло у Верховній Раді, проте вступає найчастіше у діалог з кореспондентами  Василь Васильович Козак. Медійників та газетярів  він гостинно запросив,  як депутат районної ради . Гості району, спілкуючись з колишніми колегами, аграріями  у Грубній, з захопленням слухали історії становлення молодого керівника колгоспу, одного з найміцніших господарств того часу. Відтак відвідали  школу, де навчався Василь Козак у рідному селі Романківці. Цікавою і змістовною була екскурсія у супроводі радника корпорації «Сварог Вест Груп» Сергія Гавришева на фруктосховище з регульованим газовим середовищем та в молоді інтенсивні сади у селі Олексіївка, всі мали змогу спостерігати за процесом збору та закладки у сховище плодової продукції.

Не приховували свого здивування журналісти від умов надання медичних послуг у Сокирянах. Нове сучасне приміщення, комфортні умови, створені для хворих, – все це ще залишається  мрією для інших районних  медичних установ та їх пацієнтів.

Про вміле керівництво та сучасні підходи до реалізації планів громади говорили всі, хто зустрівся з журналістами на будівництві районного будинку культури та у спортивній школі. Це був світлий день миру, згоди, нових перспектив, обговорення і осмислення побаченого, почутого, підтвердженого сотнями голосів і конкретних справ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 1 =