Журналісти розпочинають цикл спростування фейків, озвучених Сокирянським міським головою привселюдно на нещодавній зустрічі з громадянами (ВІДЕО)

Одне з найболючіших питань, яке вже кілька років тривожить мешканців частини міста Сокиряни, які проживають поряд з урочищем «Пасіка», –  дотримання норм і правил обробітку садових насаджень поруч з їх будівлями. Здавалось би, міська влада мала б першою стати на захист мешканців міста і забезпечити дотримання законності. Однак земельні ділянки, які розміщені в межах населеного пункту,  отримали безоплатно, або викупили впливові та грошовиті сокирянці, серед яких, подейкують,  і сам міський голова. Тож епопея триває. А у травні 2016 року міський голова «пропхав» на сесії рішення, яке дозволяє оприскувати власникам та орендарям земельних ділянок багаторічні насадження ВЕНТИЛЯТОРНИМИ ОПРИСКУВАЧАМИ. Тобто, дозволили пряме порушення Державних санітарних  норм.

Тож ще нещодавно вже колишній депутат міськради Руслан Твердушкін розповів сокирянцям, після того, як до нього звернулись мешканці масиву «станція Сокиряни» з проблемою обприскування садів, він ініціював розгляд даного питання на сесії міської ради та заборону обробки вентиляторним способом на території населеного пункту. З цього приводу він мав розмову з міським головою, останній, в свою чергу,  пообіцяв піти назустріч людям. Однак, 19 травня 2016 року  Сокирянською міською радою прийнято рішення №135/10-16 «про дотримання Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» у межах міста Сокиряни, в якому відомий махінатор Равлик, умисно, на нашу думку, вставив словосполучення «вентиляторними оприскувачами», чим кардинально змінив його зміст.

Відтак, рішення Сокирянської міськради, в якому рекомендується, тобто дозволяється, власникам і орендарям земельних ділянок здійснювати їх обприскування  пестицидами вентиляторними оприскувачами прийнято в травні 2016 року, і на сьогоднішній день діє.

Натомість на відкритій зустрічі Равлик,  інформуючи сокирянців, що такого рішення немає в природі, а потім зачитав його назву і зміст, упустивши словосполучення «вентиляторними обприскувачами», знову ж таки на нашу думку умисно, обманув своїх виборців. Бо як відомо, одне слово в документі, або ж навіть розділовий знак може змінити долі, і навіть не однієї людини.

Далі буде!