Житель Хотинського району на великій швидкості в’їхав у паркан

Перевищення швидкісного режиму, порушення правил обгону, проїзду залізничних переїздів,керування  у нетверезому стані — ці та інші  факти нехтування правилами дорожнього руху фіксуються в оперативних зведеннях УДАІ УМВС України в Чернівецькій області.

            Усвідомлення того,що дорожній рух контролюється, має стримуючий, дисциплінуючий фактор. Це доведено теорією і практикою безпечного руху, і не випадково використовується, скажімо, у вигляді муляжів, які нагадують камеру стеження, або постать автоінспектора.

            Втім, найнадійнішим способом попередження дорожньо-транспортної пригоди є, звичайно ж, самоконтроль, підвищене відчуття відповідальності водія за керування транспортним засобом. Цю  істину слід пам’ятати кожному, хто думає, мовляв, прикрість на добре знайомій дорозі з ним ніколи не трапиться. Самовпевненість і легковажність призводять якраз до зовсім інших наслідків — таких, як, наприклад, на цьому фото, зробленому нещодавно в одному з сіл Хотинщини.

             Білий цвіт дерева, на яке водій наїхав  на безлюдній вулиці ще сонного села, коли лише прокричали перші півні,  осипався несподівано і передчасно…  Без вітру, грому і блискавки авто перетворилось в металобрухт, постраждав добротний сусідський паркан,  рідні й близькі втратили спокій, пасхальні дні наповнились клопотом  і тривогою. Що спонукало 28-річного громадянина отак  безпричинно зіпсувати початок весняного дня і собі, і людям?.. При ударі важкі травми отримав пасажир «вісімки». Сам водій зазнав шоку, і не зміг пояснити, що з ним сталось. Причину з’ясують слідчі. Але зрозумілим, що не потребує досліджень, є вимога бути відповідальним за кермом, ні на мить не втрачати самоконтролю, не вірити в те, що щось подібне може трапитись з кимось іншим,а не з тобою…

Прес-служба УДАІ УМВС України в Чернівецькій області 

Cvit2 Cvit3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 6 =