Жителі Новодністровська проти реорганізації міської лікарні

Нещодавня сесія Новодністровської міської ради розпочалась дещо незвично. Стурбована мешканці міста прийшли до стін міської ради, де розглядалось питання щодо реорганізації міської лікарні.

Люди почали збиратися із плакатами «Геть Руки Від Лікарні», «Депутати Не Зраджуйте Виборців!…», «Ганьба Такому Меру!», «Новодністровськ Не Хутір!». Інформує НОВОДНІСТРОВСЬК. INFO.

Активісти розмістили в сесійній залі автомобільні шини, аби таким чином всім присутнім нагадати, що саме 4 роки тому розпочався Майдан, і що владою, згідно 5 ст. Конституції України, є народ. Та міський голова Анатолій Болдашев дав завдання своїм підлеглим викликати працівників ДСНС, аби ті забрали шини, адже, на його думку, вони становлять загрозу…

Розгляд питання щодо міської лікарні нагадував більше громадські слухання, які тривали більше 4 годин. Більшість депутатів проголосували за створення комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги та амбулаторії загальної практики сімейної медицини м. Новодністровськ».

В другому питанні – створення комунального закладу «Консультативно-клініко-діагностичний центр в м. Новодністровськ» – виникло багато сумнівів щодо прийняття даного рішення. Тож міський голова Анатолій Болдашев, під тиском вагомих аргументів фахівців, депутатів та громади, змушений був узяти до уваги пропозицію члена виконавчого комітету Ігоря Рачинського, який запропонував створити робочу групу з спеціалістів, депутатів та представників громадськості, аби досконало розібратися в цьому питанні і прийняти правильне рішення.