ЗЛАГОДЖЕНА РОБОТА НАБЛИЖАЄ ПУСК ГІДРОАГРЕГАТУ № 4 ДНІСТРОВСЬКОЇ ГАЕС

30 липня відбулася чергова нарада-штаб на Дністровській ГАЕС, яка зібрала всіх учасників будівництва під головуванням директора департаменту інвестиційної експертизи та підтримки Укргідроенерго Олега Ососкова.

Про основні обсяги виконаних робіт доповідав директор Дністровської ГАЕС Василь Субота. Він підкреслив важливість виконання запланованого заповнення проточного тракту гідроагрегату і поставив задачу завершити роботи з кільцевим затвором та на регуляторі швидкості.

«Роботи по направляючому апарату на осушеній спіральній камері фахівцями практично завершені. По водоприймачу і напірному та відвідному водоводах питань на сьогодні нема. Наразі триває очищення водолазами передзатворного простору для безпечного маневрування затворами з нижнього б’єфу», – доповів Василь Субота.

Про готовність найважливіших конструктивів повідомив заступник директора генерального підрядника будівництва – Консорціуму «НВО „Укргідроенергобуд“» В’ячеслав Павловський. Він доповів, що наразі ведуться роботи щодо упорядкування документації задля оформлення відповідних актів робочих підкомісій та здачі їх замовнику.

Низку важливих моментів окреслив головний інженер Укргідроенерго Вадим Рассовський. Основну увагу він приділив роботам по регулятору швидкості, системам збудження та керування.

Про виконані обсяги архітектурних та оздоблювальних робіт на технологічному майданчику, ліфтово-сходовому блоці, з’єднувальній галереї та у шахті ГД № 4 доповів директор філії Консорціумом «НВО “Укргідроенергобуд”» Олег Філіпович.

Попереду – новий важливий крок: заповнення проточного тракту, а відтак – підготовка гідроагрегату до пуску в генераторному режимі, згідно з програмою комплексних випробувань.

Пресслужба Дністровської ГАЕС