Зловмисники пошкодили головну ялинку Сокирянщини
ялинка

 Понівечині різдвяні олені, обірвана елюмінація, зіпсований символічний годинник, розірваний і розкиданий по центральній площі  мішок Діда Мороза – таке видовище днями спостерігали жителі міста Сокиряни та працівники комунальних служб.

Невідомі особи, з незрозумілих причин, вирішили звести рахунки з головною ялинкою Сокирянщини. Кому і чим завинила лісова красуня, яка нинішнього року милує  погляди гостей та жителів міста Сокиряни своїми яскравими кольорами? Новорічна ялинка привертає до себе увагу і малого, і дорослого. Жоден, хто хоч раз її бачив, не залишився байдужим до її вогнів та святкових декорацій.

Працівники комунальних служб полагодили різдвяних оленів та відновили елюмінацію. Про вчиненені дії повідомлено правоохоронні органи. У разі встановлення винних осіб, їх буде притягнуто до відповідальності, в межах чинного законодавства.

Та осад від вчиненого залишається. І напрошується одне питання: хіба Сокирянщина не варта того, аби мати щось гарне та сучасне?

Шановні жителі Сокирянської громади, поважаймо один одного та працю людей, які прагнуть створити всім нам святковий настрій!