Знову хотіли додати собі… ВАГИ, іміджу?..

Однією з найважливіших тем політичного буття в державі є  громадський контроль та покарання народних обранців і державних посадовців. Хлюпочуть ці пристрасті і на Сокирянщині. Чому «хлюпочуть», –  через те, що час від часу  з” являються в «Часі» чи «Букінфо» твори кількох людей,  написані на одну і ту ж тематику, як правило, з сумнівними фактами та багатьма помилками,  які  засвідчують дуже низький рівень грамотності і освіченості писак. До того ж, коли людина ганить свою малу батьківщину, то тим самим обгаджує себе, бо сама є частинкою цієї землі.  Так сталося днями, коли на сайті «Букінфо», як в секретаріаті Президента, почались обговорення відкритого листа з Сокирян від  кількох депутатів та ряду «авторів» – представників партійних осередків і громадських формувань,  які емоційно просять  нашого Гаранта визначитись з керівником районної влади і так далі… Серед «авторів» є й такі, що мають вищу освіту, тому справедливо виникло питання, чому такий безграмотний їх текст до найвищої посадової особи держави ? Як виявилося,  кілька «підписантів» не читали, що і кому адресували, інші – взагалі не ставили свого підпису… Виникає дивний феномен, що кожен по окремо знає, що і як має робити держава, але не він особисто, бо він – хто і що він, а ось держава– вона все зможе, варто підняти знову галас…

Жоден з бувших лідерів опозиції  на Сокирянщині, чи «активістів» навіть близько не дотягуються до переможних параметрів людей, яких поважають, як особистостей,  за плечима яких – керівні посади, виконані проекти і дійсно до кінця доведені справи для громади. Кістругу, Препелицю, Гаджулу, і тих, що «ніби» з ними, шукати користі в посадах і в депутатських причандалах привчило наше суспільство,убога комуно-радянська влада, яка декларувала всезагальну рівність, а підкилимно-утаємничено надавала чимало привілеїв та пільг різній партійно-номенклатурній  «еліті» при владних структурах. З того була тільки вигода і полегшений доступ «до корита», до суспільного казана розподілу достатку.

Звичайно, як і у всілякої роботи, – в політиці є свій виробничий бруд, але це зовсім не означає принизливість цього фаху в цілому, а навіть навпаки: бути політиком означає нести певний соціальний гуманітарний чин суспільної довіри, як це є у вчителя, лікаря, гідробудівця….

Прикро, що серед названих людей фігурують прізвища директора Дністровської ГАЕС Володимира Куліша, колишнього керівника області.  Адже за його підтримки Сокирянський район має постійне фінансування новобудов.  І саме  при  Володимирі Івановичу отримав призначення на посаду голови РДА Кіструга… Не вся правда в його листі Президенту… Та й ображати іншу особистість, якій запропонували посаду голови РДА – це теж не робить честі авторам  відкритого листа. Адже професійна підготовка Альбіни Володимирівни – безсумнівна, її потенційні можливості  керівника– високі !

Здібні політики стають правдивою частиною суспільства честі і правопорядку. Потрібно це розуміти і з повагою ставитись до політиків, як до фаху з підвищеною ступінню довіри і порядності. Нам свідомо потрібно робити всі умови в державі, щоб розумні і порядні люди йшли в політику, а не цурались її, як якоїсь напасті. Держава ніколи не буде функціональна і стабільна, ніколи не буде мати динамічно розвинуту економіку і загальну громадянську злагоду, доки люди не почнуть в своїй більшості довіряти владі, що можливо тільки через повагу до персоналій на чолі владних інституцій, несприйняття влади  – це нова загроза народного бунту . Історія засвідчує, що доброго від цього немає нікому, як і сучасні події в Єгипті чи Сирії тому підтвердження: страждають усі разом , як бідні, так і багаті, як ті,  хто при владі, так і  ті, хто проти неї. Всі ми маємо добре усвідомити цей принцип: провідні державні посади повинні обіймати особистості, а свої взаємовідносини з іншими керівниками вони мають будувати не як протистояння чи взаємопоборювання – виключно як партнерство! Держава то одна –  спільна! Ми всі живемо разом, тому нам всім потрібна не безкінечна війна за життя, а навпаки: потрібні чесні правила мирного життя і праці для всіх!

Це ми – МИ маємо все виправляти і вправляти в належне русло правди і правопорядку.

Про владу можна сказати : вона має діяти так, щоб люди могли спокійно жити і працювати, переймаючись виключно власними турботами, але аж ніяк не проблемами влади.

То ж цей відкритий лист нагадав старий «помаранчевий сценарій», що вже малоцікавий для громадськості, тому і підтримки ніякої не має. А якщо буде заявлено, що  нова влада буде діяти на користь людей і конкретно пояснять, в чому ця користь буде виражатись,  – тоді  знайдуть підтримку мас обов’язково.

Всім пустоцвітам легко відзвітувати в кінці каденції: ми нічого конкретного не обіцяли і усе з того нічого достеменно виконали.  Не треба нам такого передвиборчого туману напускати – діло давай! Якщо не можеш – не берись! Ато написали знову щось на вагу, а отримали такі характеристики і коментарі, що аж…

 

 

 1. аааа коментує:

  “козачок” соплі не розпускай!!!

 2. доаааа коментує:

  почитай і подумай

 3. Людка Янукович коментує:

  Писала-писала – вумну ізображала, поки брудний ліфчик не показала : “Кістругу, Препелицю, Гаджулу, і тих, що «ніби» з ними, шукати користі в посадах і в депутатських причандалах привчило наше суспільство,убога комуно-радянська влада…” Убога “комунорадянська влада” – це сірожка-комсомолець і аж до того ветеринарного нещастя що сто років в районі заправляють?

 4. Людка Янукович коментує:

  Писала-писала, грязні труси показала : “То ж цей відкритий лист нагадав старий «помаранчевий сценарій», що вже малоцікавий для громадськості” Не розмазала вас по унітазу Помаранчева революція, смердите собаки, Путін-ху@ло вам вдячний і кожне ху@ло з пятої колони від пса яника і нижче по драбині до самого низу

 5. Вован коментує:

  Залаял цепной пес Козака) Что Ростик? Кинул папка косточку? Что ж ты про дела ваши не пишеш честные? О доказанной коррупции Рябко и Продана, о доганах Мисюрке, и т.д.? Вам только у корыта удержатся! Да здравствует честный, объективный и карманный “Козак-FM”!

  • Р.Бузило коментує:

   Кожен сам має відповідати за свої поступки. Я не соромлюсь того, що роблю. І надалі Сок фм буде працювати, попри все. І відповідаю під власним ім’ям. А от ви хто… чи що? Маєте якісь притензії прихотьте до мене, а не розмазуйте слюні по монітору.

 6. Ми коментує:

  Так ви собті зропідь своє фм, свій портал тоді будете тявкати. Писаки. Палець об палець не вдарили для суспільного блага. Вже бачили ваші шедеври. Вот від таких бездарів і хапуг, що пишуть листи Президенту і потерпає Сокирянщина. Геть з району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 1 =