Знову хотіли додати собі… ВАГИ, іміджу?..

Однією з найважливіших тем політичного буття в державі є  громадський контроль та покарання народних обранців і державних посадовців. Хлюпочуть ці пристрасті і на Сокирянщині. Чому «хлюпочуть», –  через те, що час від часу  з” являються в «Часі» чи «Букінфо» твори кількох людей,  написані на одну і ту ж тематику, як правило, з сумнівними фактами та багатьма помилками,  які  засвідчують дуже низький рівень грамотності і освіченості писак. До того ж, коли людина ганить свою малу батьківщину, то тим самим обгаджує себе, бо сама є частинкою цієї землі.  Так сталося днями, коли на сайті «Букінфо», як в секретаріаті Президента, почались обговорення відкритого листа з Сокирян від  кількох депутатів та ряду «авторів» – представників партійних осередків і громадських формувань,  які емоційно просять  нашого Гаранта визначитись з керівником районної влади і так далі… Серед «авторів» є й такі, що мають вищу освіту, тому справедливо виникло питання, чому такий безграмотний їх текст до найвищої посадової особи держави ? Як виявилося,  кілька «підписантів» не читали, що і кому адресували, інші – взагалі не ставили свого підпису… Виникає дивний феномен, що кожен по окремо знає, що і як має робити держава, але не він особисто, бо він – хто і що він, а ось держава– вона все зможе, варто підняти знову галас…

Жоден з бувших лідерів опозиції  на Сокирянщині, чи «активістів» навіть близько не дотягуються до переможних параметрів людей, яких поважають, як особистостей,  за плечима яких – керівні посади, виконані проекти і дійсно до кінця доведені справи для громади. Кістругу, Препелицю, Гаджулу, і тих, що «ніби» з ними, шукати користі в посадах і в депутатських причандалах привчило наше суспільство,убога комуно-радянська влада, яка декларувала всезагальну рівність, а підкилимно-утаємничено надавала чимало привілеїв та пільг різній партійно-номенклатурній  «еліті» при владних структурах. З того була тільки вигода і полегшений доступ «до корита», до суспільного казана розподілу достатку.

Звичайно, як і у всілякої роботи, – в політиці є свій виробничий бруд, але це зовсім не означає принизливість цього фаху в цілому, а навіть навпаки: бути політиком означає нести певний соціальний гуманітарний чин суспільної довіри, як це є у вчителя, лікаря, гідробудівця….

Прикро, що серед названих людей фігурують прізвища директора Дністровської ГАЕС Володимира Куліша, колишнього керівника області.  Адже за його підтримки Сокирянський район має постійне фінансування новобудов.  І саме  при  Володимирі Івановичу отримав призначення на посаду голови РДА Кіструга… Не вся правда в його листі Президенту… Та й ображати іншу особистість, якій запропонували посаду голови РДА – це теж не робить честі авторам  відкритого листа. Адже професійна підготовка Альбіни Володимирівни – безсумнівна, її потенційні можливості  керівника– високі !

Здібні політики стають правдивою частиною суспільства честі і правопорядку. Потрібно це розуміти і з повагою ставитись до політиків, як до фаху з підвищеною ступінню довіри і порядності. Нам свідомо потрібно робити всі умови в державі, щоб розумні і порядні люди йшли в політику, а не цурались її, як якоїсь напасті. Держава ніколи не буде функціональна і стабільна, ніколи не буде мати динамічно розвинуту економіку і загальну громадянську злагоду, доки люди не почнуть в своїй більшості довіряти владі, що можливо тільки через повагу до персоналій на чолі владних інституцій, несприйняття влади  – це нова загроза народного бунту . Історія засвідчує, що доброго від цього немає нікому, як і сучасні події в Єгипті чи Сирії тому підтвердження: страждають усі разом , як бідні, так і багаті, як ті,  хто при владі, так і  ті, хто проти неї. Всі ми маємо добре усвідомити цей принцип: провідні державні посади повинні обіймати особистості, а свої взаємовідносини з іншими керівниками вони мають будувати не як протистояння чи взаємопоборювання – виключно як партнерство! Держава то одна –  спільна! Ми всі живемо разом, тому нам всім потрібна не безкінечна війна за життя, а навпаки: потрібні чесні правила мирного життя і праці для всіх!

Це ми – МИ маємо все виправляти і вправляти в належне русло правди і правопорядку.

Про владу можна сказати : вона має діяти так, щоб люди могли спокійно жити і працювати, переймаючись виключно власними турботами, але аж ніяк не проблемами влади.

То ж цей відкритий лист нагадав старий «помаранчевий сценарій», що вже малоцікавий для громадськості, тому і підтримки ніякої не має. А якщо буде заявлено, що  нова влада буде діяти на користь людей і конкретно пояснять, в чому ця користь буде виражатись,  – тоді  знайдуть підтримку мас обов’язково.

Всім пустоцвітам легко відзвітувати в кінці каденції: ми нічого конкретного не обіцяли і усе з того нічого достеменно виконали.  Не треба нам такого передвиборчого туману напускати – діло давай! Якщо не можеш – не берись! Ато написали знову щось на вагу, а отримали такі характеристики і коментарі, що аж…

 

 

 1. аааа коментує:

  “козачок” соплі не розпускай!!!

 2. доаааа коментує:

  почитай і подумай

 3. Людка Янукович коментує:

  Писала-писала – вумну ізображала, поки брудний ліфчик не показала : “Кістругу, Препелицю, Гаджулу, і тих, що «ніби» з ними, шукати користі в посадах і в депутатських причандалах привчило наше суспільство,убога комуно-радянська влада…” Убога “комунорадянська влада” – це сірожка-комсомолець і аж до того ветеринарного нещастя що сто років в районі заправляють?

 4. Людка Янукович коментує:

  Писала-писала, грязні труси показала : “То ж цей відкритий лист нагадав старий «помаранчевий сценарій», що вже малоцікавий для громадськості” Не розмазала вас по унітазу Помаранчева революція, смердите собаки, Путін-ху@ло вам вдячний і кожне ху@ло з пятої колони від пса яника і нижче по драбині до самого низу

 5. Вован коментує:

  Залаял цепной пес Козака) Что Ростик? Кинул папка косточку? Что ж ты про дела ваши не пишеш честные? О доказанной коррупции Рябко и Продана, о доганах Мисюрке, и т.д.? Вам только у корыта удержатся! Да здравствует честный, объективный и карманный “Козак-FM”!

  • Р.Бузило коментує:

   Кожен сам має відповідати за свої поступки. Я не соромлюсь того, що роблю. І надалі Сок фм буде працювати, попри все. І відповідаю під власним ім’ям. А от ви хто… чи що? Маєте якісь притензії прихотьте до мене, а не розмазуйте слюні по монітору.

   • 14 коментує:

    Вибачте будь ласка,але я вам напишу!Я сам з Сокирян,але вже не живу в місті!Час від часу заходжу на ваш сайт і читаю пости про свої Сокиряни!От що замітив.У вас дійсно є дуже багато постів про Козака В. що він дуже гарний господар, що він і те і інше робить, що без нього Сокирянського району не буде, але він втік коли була революція?!Де він був тоді?Зараз він купляє солдатам спорядження, але скільки земель він забрав у людей і скільки заробив на цьому?!І всі це знають!Просто якщо ви отримуєте фінансування від даної людини, то напишіть внизу на сайті “За підтримки Козака В.”ЩОБ ЛЮДИ ЗНАЛИ СВОЇХ ГЕРОЇВ!Я, чесно, заходжу на ваш сайт і читаю багато про Сокиряни, як місто живе,які події відбуваються,але коли читаю про дані людину, то моє враження дуже псується!

 6. Ми коментує:

  Так ви собті зропідь своє фм, свій портал тоді будете тявкати. Писаки. Палець об палець не вдарили для суспільного блага. Вже бачили ваші шедеври. Вот від таких бездарів і хапуг, що пишуть листи Президенту і потерпає Сокирянщина. Геть з району.

 7. 321 коментує:

  Про що ти говориш, Ростиславе , це ж невдахи по життю і труси, які самостверджуються тільки брудом і глибоко вірять у те, що їх хтось поважає, ой ні – боїться)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 41 = 48