Золотий дубль ломачинецьких спортсменів

В неділю двадцять шостого січня відбулися традиційні змагання з шахів та шашок у  приміщенні районного терцентру. На кожен вид прибуло по п’ять колективів. До справи першими взялися шахісти. За чотири години боротьби головний суддя змагань Анатолій Васильович Нажига оголосив підсумки: третє місце отримав ФСК «Сербичани», другим місцем відзначився ФСК «Сокиряни», а чемпіонами 2020 року з шахів став колектив з Ломачинців.

Ще дві години тривало суперництво з шашок – третє місце здобув колектив з райцентру, другою фінішувала команда із Сербичан, а рівних знову не було команді з Ломачинців .

Підсумкова таблиця з шахів:

І місце-ФСК Ломачинці-8 очок Маковійчук Віктор,Пульбкр Руслан,Пульбер Катерина;

ІІ місце-ФСК Сокиряни-7,5 очок Попоня Віктор,Кукілюк Валерій,Бучко Софія;

ІІІ місце-ФСК Сербичани-7 пунктів Мельник Валентин,Бучацький Станіслав,Олійник Дар’я.

Підсумкова таблиця з шашок:

І місце-ФСК Ломачинці-5 балів;

ІІ місце-ФСК Сербичани-4.5 очок;

ІІІ місце-ФСК Сокиряни-4 очки.

Районна організація «КОЛОС» висловлює подяку директору терцентру Гановській Наталі Миколаївні за надання приміщення для проведення змагань.

Всі переможці і призери нагороджені дипломами та медалями.

Цього ж дня стартував чемпіонат МО  ГО «ВФСТ «КОЛОС» з волейболу серед чоловічих команд. За почесне звання чемпіона району виявили бажання змагатися шість колективі –  з Грубної, Корманя, Романківців, Білоусівки Гвіздівців та міста Новодністровськ. Змагання будуть тривати чотири тижні.

Голова МО ГО «ВФСТ «КОЛОС»

Владислав Черней