Звернення кандидата у народні депутати Козака Василя Васильовича

На електронну адресу Північно-Бесарабського інформаційного порталу надійшло звернення кандидата у депутати по 204 одномандатному мажоритарному округу Козака Василя Васильовича. Опубліковуємо його без змін та доповнень:

Звернення кандидата у народні депутати
КОЗАКА ВАСИЛЯ ВАСИЛЬОВИЧА

до жителів 204 виборчого округу
засобів масової інформації
Громадської мережі ОПОРА
Громадянського руху ЧЕСНО
Чернівецького ОО Майдан

Чернівецьке обласне об’єднання Майдан у своєму зверненні від 12.10.2014 року до мешканців Чернівецької області заявили про те, що я був головою партії регіонів Сокирянського району.
Офіційно заявляю, що я, Козак Василь Васильович, кандидат у народні депутати по 204 виборчому округу, ніколи не був членом партії регіонів, а тим більше головою районного осередку, та не поділяв її ідеології. Це підтверджується відповідними документами та легко перевірити.
У зв’язку з цим, розцінюю дане звернення як спробу тиску на мене як кандидата в народні депутати, як елемент брудних технологій по дискредитації мене в очах виборців та введення їх в оману напередодні голосування і вимагаю Чернівецьке ОО Майдан перевірити та спростувати дану інформацію у спосіб її поширення.
В іншому разі я залишаю за собою право відстоювати свою честь, гідність та ділову репутацію, а також спростування даної інформації в судовому порядку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 8 =