Звеселяють душу «Веселі молодички»

З давніх часів донеслося до нас багатство розмаїтих мов, звичаїв і обрядів. Від предків дісталися нам у спадок традиції жителів нашого села, старовинні піснеспіви, танці. Рідний край починається для нас не лише з батьківського порога, а й прадавніх коренів нашого народу.

З  2014 року  при  будинку культури  села Михалкове  творчо працює   аматорський жіночий вокальний ансамбль «Веселі молодички»,  в якому співають люди різні за віком та професіями: Любов Грама, Світлана Грама, Ганна Павлюк, Любов Лісневич, Віра Мудрик та  Марія Завгородна. Керує цим чудовим колективом, керівник художньої установи –  Антон Лісневич. Жоден захід не відбувається без участі  даного колективу. Кожна з учасниць колективу має свій хист – хто до пісні, хто до танцю.

Талановита акторська гра  Марії Загороднюк та Любові Грами надовго запам’ятовується своєю харизмою глядачу. Є у нас і гумористи – Ганна Павлюк, яка щоразу звеселяє своїми  виступами.   А жартівливі українські  пісні  та твори з репертуару  Наталії Фаліон  не залишають байдужими жодного слухача.  В тісній співучій родині учасники гурту організовують своє спільне дозвілля, допомагають один одному в побуті, гуртом відзначають особисті, громадські та державні  свята.

 

Любов Лісневич,

директор будинку культури села Михалкове