1 вересня у Сокирянській виправній колонії № 67

З метою безумовного виконання вимог Кримінально-виконавчого кодексу України, положень законодавства про освіту щодо забезпечення засудженим доступності і безоплатності здобуття повної загальної середньої освіти, формування у них свідомого прагнення до участі у соціально-корисній діяльності, а також організованого початку 2014/2015 навчального року в загальноосвітньому навчальному закладі Сокирянської виправної колонії відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області  (№ 67)  1  вересня 2014 року відбулись збори учнів загальноосвітнього навчального закладу.

У заході взяв участь педагогічний колектив навчального закладу, представники Сокирянського районного відділу освіти та голова районної спостережної комісії Бескупський Петро Петрович.

З привітаннями до присутніх звернулися класні керівники школи, заступник начальника установи по соціально-виховній та психологічній роботі Віталій Грабовський і директор навчального закладу Олександр Вулковський. Вони побажали всім учням школи міцного здоров’я, мирного неба, успіхів та впевненості в подальшому житті на волі. Петро Бескупський висловив слова вдячності всьому педагогічному колективу навчального закладу та адміністрації установи за важливу справу забезпечення права засуджених на освіту і створення сприятливих умов їх навчання.

Після проведення урочистої частини свята відбулися перші уроки для засуджених на тему: «Україна – єдина країна».

Як зазначив начальник Сокирянської виправної колонії № 67 полковник внутрішньої служби Геннадій Мартинюк: «Організація та проведення навчального процесу для засуджених, які утримуються в установі, завжди було і залишається одним з пріоритетних завдань. У Сокирянській колонії створено всі умови для того, щоб кожен бажаючий зміг отримати належну освіту. Для цього в навчальному закладі установи працює досвідчений педагогічний колектив, з яким адміністрація колонії тісно співпрацює уже багато років».

 

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 1 =