105 випускників Сокирянського ВПУ отримали дипломи про набуття професії

Більше сотні юнаків і дівчат, вчорашніх учнів  Сокирянського вищого професійного училища,  27 червня зібралися на центральній площі міста, аби урочисто відзначити закінчення навчання та отримання дипломів кваліфікованих робітників і свідоцтв про повну загальноосвітню підготовку. З піднесеним настроєм, у супроводі викладачів і майстрів, батьків і друзів, під звуки урочистого маршу попрямували вони до Будинку культури, де й розпочалася основна частина дійства. Святковий настрій надовго запанував у романтично прикрашеній залі, звучали теплі слова привітань і побажань, лунали щирі і невимушені поздоровлення. Пісенні та естрадні номери органічно вписувались у святковий сценарій. Мабуть, лише потрапивши на сцену, більшість винуватців свята починала відчувати, що позаду залишився важливий і неповторний етап юності, під час якого формувалася їхня особистість, здобувалася професія, знання і перший неоціненний життєвий досвід.

Саме на тому, що здобуті знання стануть кожному в нагоді , наголошували у своїх виступах присутні на святі керівники району та міста, батьки та педагоги. Зокрема, директор училища Петро Олександрович Ширінга виступив зі словами привітання.

Чимало із механізаторів сільськогосподарського виробництва, кухарів-кондитерів, слюсарів з ремонту автомобілів, операторів комп’ютерного набору отримали в цей день дипломи з відзнакою, а відміннику навчання і професійної підготовки Василю Головачуку була вручена золота медаль.

В добрий путь, юні будівничі нової держави!

  1. Nina коментує:

    bawaiy, vsim znautu roboty

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 2 =