130 школярів Сокирянщини долучились до змагань зі спортивного орієнтування «На призи Святого Миколая»

Заряд бадьорості та азарт боротьби отримали учасники змагань зі спортивного орієнтування «На призи Святого Миколая», які відбулись 19 грудня у місті Сокиряни.

130 школярів із різних закладів загальної середньої освіти Сокирянщини завітали до адміністративного центру громади, аби вчетверте долучитись до започаткованого Центром творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради забігу на короткі дистанції серед початківців.

Змагання проводилися з метою популяризації спортивного орієнтування, морально-вольового та фізичного виховання підростаючого покоління, відповідно до програми підготовки юних спортсменів «Старти за несприятливих умов».

Відтак, учні із сіл Білоусівка, Михалкове, Вітрянка, Ломачинці, Василівка, Шишківці, Романківці, Сербичани позмагались на дистанції «Спринт» у групах Ч, Ж початківці до 12 років та Ч, Ж 12 років і більше.

Привітав учасників заходу Сокирянський міський голова Василь Козак. Василь Васильович побажав діткам яскравих емоцій, завжди гарного настрою, бажаних подарунків, міцного здоров’я.

Переможцям змагань було вручено почесні грамоти та цінні подарунки.