До пожежно-рятувальної частини міста Сокиряни Чернівецької області завітали вихованці місцевого дошкільного закладу «Барвінок»

4 – 5 квітня 2016 року до пожежно-рятувальної частини міста Сокиряни Чернівецької області завітали вихованці місцевого дошкільного закладу «Барвінок». Екскурсія розпочалася з огляду пожежно-рятувального підрозділу.

 

Найперше рятувальники запропонували маленьким гостям відвідати оперативно-диспетчерський пункт зв’язку частини. Дошкільнята спостерігали за роботою диспетчера, який пояснив їм, як відбувається отримання тривожного виклику: зазначивши, що для того, аби своєчасно направити бійців ДСНС до місці події, необхідно уважно вислухати людину, яка потребує допомоги, з’ясувати всі деталі та якнайшвидше повідомити рятувальників сигналом «тривога». Диспетчер також закликав дитсадківців ніколи не телефонувати до служби «101» заради розваги, адже, можливо, саме в цю мить, коли телефонну лінію займає якийсь «жартівник», хтось насправді намагається викликати рятувальників.

У наступній частині екскурсії діти на власні очі побачили виїзд бойового екіпажу на імітовану пожежу. Після чого співробітники Сокирянського РВ УДСНС України  у Чернівецькій області продемонстрували обладнання пожежного автомобіля та запропонували дошкільнятам посидіти у кабіні авто. Тож захопленню маленьких гостей не було меж – вони на мить відчули себе вогнеборцями, готовими мчати на пожежу. Крім того, фахівці служби «101» у доступній для малюків формі розповіли про типові надзвичайні події та пояснили, як чинити, аби запобігти пожежам у побуті та під час перебування в лісі, що потрібно робити, виявивши підозрілий предмет, схожий на боєприпас.

Насамкінець, вогнеборці закликали школярів бути обережними з вогнем та наголосили, що двері пожежно-рятувального підрозділу гостинно відкриті для учнівської молоді, яка прагне жити безпечно.

 

 

Начальник Сокирянського РВ УДСНС

у Чернівецькій області                                                                 С.М. Селезньов