18 вересня напередодні Всесвітнього Дня миру Буковинський ліцей урочисто відкрив патріотичний проект «Україна –неподільна, вільна і єдина країна»

Мета проекту :патріотичне виховання ліцеїстів спрямоване на забезпечення цілісності, соборності України, що є серцевиною української національної ідеї. формування  духовної єдності поколінь ; утвердження почуття патріотизму, відданості в служінні Батьківщині

Ведучі проекту педагог – організатор Стоян А.А.  та ліцеїст Бабій Олег стверджували, що Україна – це сила, це єдність, це одне серце на мільйони! Нас об’єднують важливі речі! Бо разом ми – сила! Тому, що вогонь, який палає у серцях українців може запалити весь світ!

Нові часи, нові завдання, нові вимоги… Сьогодні ми є свідками великих перетворень, що відбуваються в нашій країні.

Від імені всіх ліцеїстів Буковинського ліцею Президент Учнівського самоврядування Кожолянко Андрій звернувся до українських солдат з промовою:

«Ваш патріотизм в період становлення нації – це любов до Батьківщини, свого народу, турбота про своє та його благо, сприяння становленню й утвердженню України як суверенної і незалежної, правової, демократичної, могутньої держави, готовність відстояти її незалежність, служити і захищати її, розділити свою долю з її долею.»

Прекрасні полум’яні вірші читали ліцеїсти Тищенко Володимир, Сливка Ростислав, Трикуліч Павло, Морванюк Максим, Радзімовський Юрій, Старко Петро,

Музичні композиції композиторів сучасності у виконанні Кучерявого Івана та Тонієвича Володимира , Господишена Сергія лунали проникливо і патріотично (музичний керівник Власюк Наталя).

Танцювальну композицію «Ми діти твої, Україно!» представили ліцеїсти 10 – А класу (Гебрин Дмитро, Олексюк Іван, Герасимчук Сергій, Софійчук Іван, Мартиненко Тарас, Чучко Іван, Самборський Артем, Кучук Павло)

В рамках відкриття проекту ліцеїсти вишикувались в живий ланцюг тризуба .

Утверджуймо Україну Духу, Україну Розуму, Україну Серця -навіки, до нескінченності, – на Радість Світам!  Сила незалежної, єдиної України – за нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 5 =