27 команд дзюдоїстів та поважні гості стали учасниками урочистого відкриття міжнародного турніру з дзюдо у Сокирянській ДЮСШ

«Щорічний традиційний міжнародний турнір з дзюдо відбувся  в Сокирянах, як і планувалося», – з гордістю констатує майстер спорту з боротьби дзюдо, директор Сокирянської ДЮСШ Федір Блинду. Юні спортсмени цьогоріч мірялись силами у щойно відкритому просторому спортивному залі.

На урочистому відкритті спортивної споруди та змагань з привітальними словами до юних спортсменів,  які прибули з різних областей України, Румунії, Молдови, їх батьків та тренерів звернулись народний депутат Верховної Ради України Артем Семенюк, голова райдержадміністрації Василь Козак, заступник голови районної ради Сергій Горн, директор спортшколи Федір Блинду, Сокирянський міський голова Василь Равлик.

Як зізнався  у ексклюзивному інтерв’ю телерадіоорганізації «Сокиряни» народний депутат України Артем Семенюк,  вкрай важко було забезпечити виконання всіх намічених робіт в короткі терміни.

Були вітання та майстер – клас  від відомого дзюдоїста, заслуженого майстра спорту України, срібного призера XXVIII Олімпійських ігор в Афінах (2004) та бронзового призера XXIX Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні Романа Гонтюка. Не приховуючи задоволення від побаченого,  Роман охоче роздавав автографи юним спортсменам,  фотографувався з ними та ділився секретами успіху.

Організатор перших змагань , колишній міський голова Сергій Юхимович Медвєдєв розповів, що гордиться тим, що почата ним справа продовжується, і маленький районний центр завдяки борцям відомий далеко за межами нашої країни.

Цінні подарунки, подяки від Міністерства молоді та спорту вручала разом з відомим спортсменом керівник збірної команди з боротьби дзюдо Еля Євгенівна Сокол.

Реконструкція приміщення Сокирянської ДЮСШ розпочалася в 2012 році. З початку 2013 року було встановлено огорожу, перекрито дах та проведено зовнішні роботи по утепленню і фарбуванню будівлі, проведено в повному обсязі внутрішні роботи, облаштовано роздягалки, душові, внутрішні туалети. Встановлено освітлення, водопостачання, каналізаційну, протипожежну та евакуаційну системи. З покращенням погодних умов розпочнуться роботи по встановленню закритої ігрової площадки із сучасним штучним покриттям.

За рахунок коштів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, районного та обласного бюджетів та за сприянням народного депутата А.Семенюка на виконання відповідних робіт освоєно більше 2 млн.грн., зокрема у 2012 році – 650,0 тис.грн., у 2013 році – 998,0 тис.грн., у 2014 році – 432,8 тис.грн.

Окрім того, багато вдалося зробити завдяки спонсорській допомозі організацій та установ району. Слід зазначити, що 23 грудня 2013 року керівниками району  підписано угоду «Програма спортивного стимулювання «Вибір молоді – спорт» в рамках Спільної операційної Програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова  2007 – 2013», кошторисна вартість якого 141 486.60 євро. За умовами проекту буде продовжено обладнання спортивної школи.

На даний час в секціях закладу з дзюдо, футболу, легкої атлетики, волейболу та боксу займається 365 дітей в 26 групах (15 груп початкової підготовки – 233 учні, 11 груп учбово-тренувальної підготовки – 132 учні), також проводяться уроки фізкультури учнів Сокирянської гімназії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 29 = 35