Аграрії Сокирянщини переймали закордонний досвід обприскування полів та садів агродронами

Промислові дрони, які можуть допомагати агровиробникам обробляти поля добривами або пестицидами презентували 11 лютого, для аграріїв Сокирянської громади.

Безпілотники, які здатні обробляти 10 гектарів за годину, оснащені 16-літровою цистерною та спеціальним радаром, який дотримується висоти, дають можливість працювати і у вечірню пору доби.

Презентацію приладу відвідали і секретар міської ради Любов Степаненко, перший заступник міського голови Іван Гангал, голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк, секретар виконавчого комітету міської ради Ауріка Мойсеєнко.

Як зазначає Іван Гангал влада  підтримує впровадження сучасних технологій у сільському господарстві, якщо тільки це буде  працювати на користь громади.

За словами директора ТОВ «Дрон Центр» Юрія Задранівського, Чернівецька область розвинена у аграрному напрямку і Сокирянщина зокрема, а наявність агродронів дозволить господарству оперативно захищати свої рослини, за потреби терміново вносити інсектициди вночі, а також планувати збір урожаю, проводячи рівномірну десикацію – переджнивне підсушування рослин з метою прискорення достигання  і полегшення збирання врожаю, яке особливо ефективне при забур’яненості та за вологої погоди.

Тож аграрії Сокирянської громади мали змогу ознайомитись з надсучасним обприскувачем  та поставити питання стосовно особливостей його роботи.