Якість виконання робіт з благоустрою Сокирян – це контроль і співпраця з партнерами

   Приємною подією для працівників комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» став візит  на територію служби Сокирянського міського голови В.В.Козака.

Адже 25 січня, як і передбачалося, тут отримали нову техніку. Ми рідко замислюємося над тим, яке величезне значення для щоденного комфорту у житті людини відіграє комунальна техніка. Прибирання вулиць, розчищення їх від снігу в період негод, посипання доріг під час ожеледиці, покіс трави — все це та багато іншого неможливо виконати в масштабах міста, якщо його комунальні підприємства не будуть оснащені необхідним набором техніки.

Міський голова В.В.Козак свідомо робить ставку на поповнення комунальної техніки. Адже неможливо весь час “латати” застарілі зразки, які багато в чому вичерпали свій ресурс і можуть підвести у найвідповідальніший момент.

Тож придбання для міста нового обладнання стало частиною загальної стратегії його модернізації.  Задумок є чимало. У планах – повне переоснащення  «Сокиряни-благоустрій».

25 січня, у день, коли  прибув міні-трактор «Lovol»,  свій подарунок  міський голова В.В.Козак зробив і молодому трактористу, якому довірили нову сучасну техніку, це – проблискові сучасні маячки, з нагоди поповнення підприємства таким засобом.  І хай наше місто буде охайнішим ! Адже неможливо рухатися вперед без впровадження нових форм і методів роботи. Неможливо утримувати місто з чималою територією так, як це робилося десятки років, фактично лише “віником і лопатою”. Завдяки появі в місті нової техніки, робота комунальників стала більш ефективною, швидкою та комфортною. Все це є одним з прикладів того, як маючи чітку стратегію, можна досягти необхідного результату.