Автошляхи та вулиці громади повинні бути в належному стані
270813463_487113846163565_8351583420778452011_n

Про належне утримання доріг Сокирянщини, у зв’язку із погіршенням погодних умов, йшлося в ході наради, яка відбулася сьогодні, 28 грудня, в міській раді під головуванням Сокирянського міського голови Василя Козака.

Відтак, філії «Сокирянський райавтодор» визначено завдання тримати на контролі утримання автомобільних доріг загального користування державного значення.

Як зазначає керівник філії «Сокирянський райавтодор» Василь Бучацький, роботи проводяться систематично, в залежності від рівня випадання снігу. Підприємство забезпечене необхідною технікою. В достатній кількості наявні паливно-мастильні матеріали, а також піщано-сольова суміш.

Поряд з цим, на контролі перебуває питання підтримання у належному стані доріг та вулиць міста Сокиряни. Тож комунальному підприємству «Сокиряни-благоустрій» дано доручення в першу чергу забезпечити розчищення від снігу території основних об’єктів соціальної сфери міста, зокрема території лікарні, аби безперешкодно до медустанови могли дістатися автомобілі швидкої допомоги, а також організувати першочергову роботу спецтехніки на тротуарах та вулицях.

«Дороги громади повинні бути у належному стані, для того, аби за будь – яких умов транспорт міг належним чином безпечно рухатись» – зазначив міський голова Василь Козак. «Питання розчищення та посипання піщано-сольовою сумішшю доріг державної і комунальної власності повинно бути на особистому контролі керівників профільних служб» – наголошує міський голова.