Бережіть ліс від пожежі

Як завжди, внаслідок відсутності опадів, підвищення температури, зниження вологості повітря у літній період складається пожежонебезпечна ситуація в лісах. За таких умов в результаті недбалого поводження з вогнем окремих громадян, спалювання сухої трави, розведення багать в місцях відпочинку, як правило, різко збільшується кількість лісових пожеж.

Часто пожежі виникають від спалювання сухої трави та бур’янів, що набуває масового характеру.

Державна служба надзвичайних ситуацій району звертається до жителів району, керівників об’єктів з проханням: спалюючи сміття на присадибних ділянках, на територіях підприємств, організацій, розводячи багаття в лісових масивах, в зонах відпочинку, будьте уважні і вкрай обережні у поводженні з вогнем.

Пам’ятайте, що у відповідності ст.77 п.1. Кодексу України про адміністративні правопорушення випалювання сухої природної рослинності або її залишків без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття посадовими особами заходів щодо своєчасного  їх гасіння, тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від 5 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян та на посадових осіб від 50 до 70 оподаткованих мінімумів.

 

 

Начальник Сокирянського РВ

Управління ДСНС України

у Чернівецькій області

майор служби цивільного захисту                                   Селезньов С.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 + = 31