Бібліотечні майстер-класи

Провели свої творчі звіти перед населенням і бібліотеки сіл Олексіївка (зав. філією Доготар Віта Василівна) та Сербичани (зав. філією Ковальчук Юлія Михайлівна), заходи яких об’єднані однією тематикою – символами українського народу.

Так, в приміщенні бібліотеки с. Олексіївка, прикрашеному квітами – чорнобривцями, мальвами, червоною калиною, золотим колоссям пшениці та вербою – тепло зустрічали гостей свята ведучі Жук Назар та Доготар Настя.

Упродовж заходу звучали вірші та пісні про рослини-символи України у виконанні активних читачів бібліотеки – Морозко Максима, Балана Олександра, Запорожан Надії, Гавриш Валерія, Чабани Євгенія та членів любительського об’єднання «Берегиня» – Єричук Любові Сергіївни, Боянжій Галини Василівни, Петришин Катерини Борисівни, Доготар Сільвії Артемівни, Дем’янів Олени Василівни, Довгої Наталії Іванівни, Білоконь Ігоря Михайловича, Гавриш Світлани Михайлівни.

Цікаві легенди повідали: про найстаріший Олексіївський дуб – секретар сільської ради Мирза Валентина Іванівна, про тополю – завідуюча бібліотеки, про калину – Матвієвич Оксана.

Була також вікторина з загадками про квіткові символи і за правильні відповіді були подарунки.

А в бібліотеці с. Сербичани проведено народознавча година «Дівчина з косою, як трава з росою».

Ведучі Маковій Михайло та Окрутна Анастасія розповідали багато цікавого про українські звичаї та обряди, пов’язані з дівочою косою.

Учасникам заходу було запропоновано переглянути мультимедіа-презентацію про дівочу косу та сценку «Розплітання коси молодій», у виконанні Ковальчук Людмили, Зяблик Лізи, Маковій Нелі та Ковальчук Юлії.

Музичну композицію зі скрипкою подарувала присутнім Окрутна Настя.

За допомогу у підготовці, проведенні, участі в заходах та музичне оформлення щира подяка всім, та зокрема працівникам Олексіївської клубної установи – Гавриш Світлані Михайлівні та Дем’янів Олені Василівні.

DSCN2681

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 3 =