Благодійна клака у Коболчині

З ініціативи директора районного музею гончарства, заслуженого працівника культури України Івана Гончара та учасників народного аматорського хору «Любисток» будинку народної творчості та дозвілля 26 серпня 2014 року у с.Коболчин відбулася благодійна клака. У ній взяли участь жителі села та працівники культури району, зокрема, відділу культури, районного будинку народної творчості та дозвілля, художньої школи, районної бібліотеки.

Іван Гончар ознайомив присутніх із планами із розбудови установи, наголосивши при цьому, що такі благодійні акції триватимуть протягом року і він надіється, що в ній візьмуть участь представники різних організацій та установ району, громадяни, які цінують історію рідного краю.

Справжніми патріотами своєї землі можна вважати учасників хору «Любисток», які виконали пісні «Був та тихий вечір», «Летять коні на Вкраїну», «За байраком байрак». Тут же хвилиною мовчання було вшановано пам’ять українців, які загинули на Майдані та в ході бойових дій на Сході України.

У цей день учасники благодійної акції працювали над прибиранням території, фарбуванням щитів для створення нової експозиції музею, займалися розбиранням старих будівель тощо.

Гостинність та вдячність господаря  не знала меж.. Він щиро подякував усім, хто взяв участь у цьому благодійному дійстві, провів екскурсію музеєм, а також пригостив усіх смачними коболчинськими голубцями, варениками та шуликами.

Слід зазначити, що ініціатива громади – велика сила. Саме завдяки людям небайдужим, енергійним, відповідальним, які серцем і душею вболівають за рідну Україну, можна зрушити гори та здійснити великі перетворення в державі.

 

 

РАЇСА ГОРН, начальник відділу культури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 60 = 64