ЧАРІВНІ ФАРБИ ЗОЛОТОЇ ОСЕНІ

Ходить осінь по садах,

Ходить усміхається.

Ніби в казці швидко так

Кольори міняються.

Під таким гаслом 28-29 жовтня пройшло свято Осені у групах «Бджілка» та «Смайлик» закладу дошкільної освіти «Суничка» с. Василівка. Усі дітки із задоволенням співали пісні, танцювали таночки, розказували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

Завітали до вихованців  винуватиця свята – щедра Осінь та Кікімора Безбарвна, які розважали  малят іграми та загадками. Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці.

Обидві групи нашого садочка, приймали участь і доклали чимало зусиль, щоб створити свої композиції. «Осінні фантазії», створені вихованцями разом з батьками, прикрашали святковий зал. З кожним роком композиції стають красивішими та цікавішими.

Свято в дитячому садку – це завжди дивовижні чудеса, чарівні фарби, дзвінкий сміх дітей, море посмішок і веселощів! Хоч і кажуть, що осінь сумна пора, але діти, як ніхто інший, здатні радіти шелесту золотистого опалого листя під ногами, дощику, під яким так цікаво гуляти під парасолькою, і можливості бігати по калюжах в гумових чобітках.

Осіннє свято в ЗДО «Суничка» було веселе, яскраве і захопливе. Вихованці отримали багато позитивних емоцій, а на завершення Осінь усіх почастувала своїми дарами – смачними яблучками.