Чергова автівка та вантаж з провізією вкотре попрямували з Сокирянщини до наших захисників

Продукти харчування швидкого приготування, речі першої необхідності, засоби гігієни та елементи військової амуніції попрямували з пункту збору та розподілу гуманітарної допомоги, що в місті Сокиряни на Донеччину – до військової частини, в якій проходить службу депутат Сокирянської міської ради Іван Смук.

Господині Сокирянщини дбайливо приготували для мужніх воїнів домашнє печиво. Жителі села Грубна надали полуницю та черешні. Працьовите село Василівка зібрало захисникам різноманітні овочі. Транспортував вантаж житель села Грубна – Костянтин Ярмійчук.

Окрім того, для потреб першого батальйону другої роти військової частини, в якій служить Іван Смук, товариством «Буковинський сад» придбано автомобіль HYNDAI TUCSON, який також було скомплектовано продовольством для потреб армійців. Доставили автомобіль бійцям жителі Сокирянщини Віталій Козак та Мирослав Бучацький.

Такі вкрай потрібні для військових речі та транспорт вже доставлено до зони бойових дій.

Дякуємо кожному, хто віддано боронить Батьківщину та кожному, хто дбає про те, аби хлопці були забезпечені необхідним і отримали допомогу не залежно від обставин!

Віримо у наших захисників! Віримо у Перемогу!

Сильні разом!

Все буде Україна!